Můžu si vybrat květinu přímo na prodejně?

Ano jsme klasické květinářsví a nemusíte si objednávat a pak vyzvedávat stačí přijít a my Vám rádi poradíme a uvážeme květiny na počkání.

Na kdy si mohu objednat rozvoz?

Květiny si můžete objednat v rozmezí 2 hodin až 5 dní od objednávky. Pět dní je maximální doba po kterou jsme schopni garantovat čerstvost květin které máme momentálně skladem.

Cena rozvozu?

Kompletní ceník rozvozu najdete zde

Jak vypadá balení květin?

Každou květinu svážeme do “kulaté” kytice dáme mašli a zabalíme do dárkového papíru. Případně pokud chcete můžeme doručit květiny bez vazby ale cena zůstává stejná.

Vzkaz ke květině?

Vzkaz ke květině může mít libovolnou délku (né prosím slohové cvičení). Vzkaz umisťujeme v obálce do květiny. Neděláme zpívané, ani recitované vzkazy. 😉

Jaký mají původ květiny?

Všechny námi nabízené květiny jsou nakupovány na Holandských burzách. Země původu se mění podle ročního období a aktuální nabídky pěstitelů. Nejčastěji u nás najdete květiny pocházející z Holandska, Kěni, Etiopie, Ekvádoru a Columbie, ale nejsou vyjímkou ani jiné státy díky globálnímu trhu můžou být květiny takřka z celého světa. Vždy spolupracujeme s pěstiteli kteří dbají na životní prostředí případně jsou ve Fair Trade programu.